معرفی سایت تذکره

تاریخ ارسال:ج, 12/14/1394 - 16:14 شناسه: 3
نویسنده: 
سایت تذکره، پایگاه اینترنتی پاسخ به شبهات اسلامی
سایت تذکره، پایگاه اینترنتی ستاد بین المللی پاسخ به شبهات دینی تذکره

سایت تذکره، پایگاه اینترنتی ستاد بین المللی پاسخ به شبهات اسلامی تذکره

بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه، با رشد چشم‌گیر وسائل ارتباطی ـ از جمله: ماهواره، تلویزیون، رادیو، اینترنت، موبایل و ... ـ بسیاری از شبهات اسلامی، در زمان کوتاهی به چشم و گوش افراد زیادی می‌رسد و برخی از آنان نیز در برابر این شبهات، خاضع و خاشع شده و مطیع می‌شوند، در حالی که بسیاری از این شبهات، سست و بی پایه و اساس بوده و هیچ حقانیتی در درون آن‌ها وجود ندارد.

در روز سه شنبه، یازدهمین روز از ماه اسفند سال 1394 شمسی، در شهر مقدس قم، جلسه‌ای تشکیل شد و افراد این جلسه، همت خود را جهت دفاع از ساحت مقدس دین اسلام و قرآن کریم و پاسخ به شبهات اسلامی، معطوف نمودند.

این کارگروه از اساتید، پژوهشگران، طلاب علوم دینی و دانشجویان علوم اسلامی تشکیل یافته است و توجه اصلی آن، بر روی نگارش مقاله علمی و پایان‌نامه و رساله علمی است.

 کارگروه پاسخ‌دهی به شبهات اسلامی، جهت انعکاس و انتشار فعالیت‌های علمی خود، بر آن شد تا سایتی را راه‌اندازی نماید و با توفیق و خواست الهی، این سایتی که شاهد و ناظر آن هستید، ایجاد گردید.

سایت تذکره (پاسخ به شبهات اسلامی)، در روز چهار شنبه، نوزدهمین روز از ماه اسفند سال 1394 شمسی، برابر با بیست و نهمین روز از ماه جمادی الاولی سال 1437 قمری، در شهر مقدس قم، راه‌اندازی گردیده است.

این کارگروه در 12 بهمن سال 1396 شمسی، به یک ستاد بین المللی تبدیل شده و از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خود جهت مدیریت، کنترل، رایزنی و هماهنگی میان ارگان‌ها، سازمان‌ها و نهادی مختلف در سراسر جهان به منظور ارتقای کیفیت و کمیت پاسخ به شبهات اسلامی معطوف داشته است.  

مدیریت سایت، از همه پژوهش‌گران و صاحب‌نظران، دعوت می‌نماید که ـ در صورت علاقه و اشتیاق ـ به گونه‌های مختلف در راستای اهداف متعالی و مقدس این ستاد بین المللی، با ما همکاری داشته باشند و از طریق بخش ارتباط با ما یا شماره موبایل: 09195417902 با بخش‌های مختلف ارتباط بگیرند.

از انتقادات، پیشنهادات و دیگر اموری که موجب بالندگی و تعالی این سایت گردد، استقبال گرم، خواهیم داشت.

همچنین از کسانی که تمایل به کمک‌های مالی و ... ـ جهت پیشبرد اهداف این ستاد و سایت دارند ـ استقبال خواهیم نمود.

و من الله التوفیق و علیه التکلان.

و آخر دعوانا الحمد لله رب العالمین.

اکبر محمودی: مدیر سایت تذکره و ستاد بین المللی پاسخ به شبهات اسلامی.